PROJEKT TOPOĽNICA

Topoľnica, to pravé miesto pre život.

O PROJEKTE

Aj Vy ste celý život snívali o bývaní vo vlastnom rodinnom dome s krásnou záhradou, bez starostí, rýchlo a lacno?  Ponúkame Vám možnosť bývania na kľúč v krásnej a pokojnej časti obce Topoľnica, ktoré splní očakávania aj tých najnáročnejsích. Projekt pozostáva z jedenástich rodinných domov s vlastnou záhradou a parkovaním priamo na pozemku. 

LOKALITA A POZEMKY

Celý projekt obsahuje jedenásť rodinných domov s vlastnou záhradou a parkovaním. Výmera pozemkov sa pohybuje od 401 m² do 410 m², z toho je 110 m² zastavanej plochy. Súčasť výstavby nie sú len samotné domy, ale aj kompletné inžinierske siete, príjazdové cesty a chodníky. Keďže celý development je pod naším dohľadom, máte istotu poctivo a profesionálne odvedenej práce nielen na samotných rodinných domoch, ale aj na príjazdových komunikáciách.

 

DIZAJNOVÉ MOŽNOSTI

Keďže vieme, že každý klient je iný a má rozdielne predstavy o vzhľade svojho vysnívaného domova, rozhodli sme sa pre Vás pripraviť niekoľko fasádnych variantov, ktoré si môžete prezrieť vo videách. 

PÔDORYS A DISPOZÍCIA

Veľkosť pozemkov sa pohybuje od 401 m² do 410 m². Ku každému z pozemkov patria 3 parkovacie miesta a celková zastavaná plocha je 110 m². Samotná podlahová plocha každého domu je 85,38 m². Dom spolu obsahuje desať miestností a jeho vnutornú dispozíciu si môžete detailnejšie pozrieť na priložených obrázkoch.

OBEC TOPOĽNICA

Topoľnica sa nachádza v okrese Galanta  päť kilometrov od mesta Galanta a desať kilometrov od mesta Šaľa. Obcou prechádza železničná trať Štúrovo-Bratislava, ktorou sa do Bratislavy dostanete cca za päťdesiat minút. Nachádza sa tu všetká potrebná občianska vybavenoť vrátane základnej školy a škôlky. V okolí je niekoľko stredne veľkých podnikov a priemyselných parkov. Celá obec je situovaná v krásnej rovinatej oblasti s vysokým počtom slnečných dní v roku. https://www.topolnica.sk/obec-2/o-obci/

KONTAKT A REZERVÁCIE

Ak Vás projekt zaujal a chcete sa dozvedieť viac, neváhajte nás kontaktovať. Môžete tak urobiť telefonicky na číslo 0905 963 381, e-mailom na office@xproperty.sk alebo cez kontaktný formulár.